Сьогодні, 20 березня, відзначається Міжнародний день щастя.
Ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчиться радіти малому, не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки.
Будьте щасливі, зі святом!

Будь-яка людина, перебуваючи при здоровому розумі і тверезому розумі, прагне бути щасливим, або хоча б зовсім не проти того, щоб нехай зрідка, але відчувати такий стан, при якому присутнє почуття найбільшою внутрішньою задоволеності своїм власним буттям, повноти і осмисленості свого життя. Когось це почуття залишає дуже рідко, хтось, навпаки, вже й забув, що може відчувати щось подібне, але бути щасливою людиною здавалося б дуже просто і дуже природно.
Увага до питань щастя супроводжувало людство протягом усієї його історії. Про це написано і сказано так багато, що напевно окремо взятій людині не вистачить і всього його життя, щоб ознайомитися з повним переліком думок і міркувань з цього приводу. Однак, в спробі узагальнити цей величезний матеріал, цілком виразно можна стверджувати, що питання щастя впритул стосуються і моментів внутрішньої свободи людини, і зовнішніх факторів, які супроводжують його життя, таких понять як совість і честь, почуття власної гідності. І навіть взагалі, може бути тісно пов'язане з здавалося б зовсім незначними причинами та обставинами, які у багатьох просто можуть викликати відверту іронічну посмішку. Щастя можна легко втратити або позбутися його. А його подальше придбання або повернення може коштувати людині великих і неймовірних праць, на які люди сміливо вважають неабияку кількість сил і часу.
Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН, за даними проекту WebPlus.info, 28-го червня 2012-го року, на своєму 118-му пленарному засіданні прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам-членам і структурам самої системи Організації Об'єднаних Націй, а також і іншим регіональним і міжнародним організаціям, широкому громадянському суспільству, включаючи як неурядові організації, так і приватних осіб, відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.
За офіційною думкою ООН, сприяння процесам сталого розвитку, справедливості та викорінення злиднів, більш комплексного та збалансованого підходу до економічного зростання, активне сприяння в благополуччі всіх народів, невід'ємно стосується питань забезпечення щастя як для особистості, так і для суспільства в цілому.
Підтримуючи цю ініціативу, ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчиться радіти малому, не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше придбати більше! Будьте щасливі, зі святом!

Twitter
SocButtons v1.6