Новини

ГРЗ та ГРВІ: в чому різниця

Часто на прийомі в сімейного лікаря ми отримуємо діагноз та не до кінця розуміємо його. Найчастіше плутанина виникає з абревіатурами ГРЗ та ГРВІ. Більшість пацієнтів вважають, що мова йде одне захворювання, але це не так. Давайте розберемося, який потаємний зміст приховується за цими літерами!
Детальніше...

Болезни сердца и сосудов – как распознать вовремя

Люди, у которых выявляют сердечно-сосудистые заболевания, говорят, что болезнь настигла их внезапно. На самом деле, она давно себя проявляла, просто ее путали с другими патологиями. Отмахиваясь от тревожных симптомов, можно довести проблему до крайности и попасть в больницу с инфарктом.
Детальніше...

Оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення мережею провідного мовлення (через квартирні і зовнішні гучномовці), а також через місцеві радіомовні станції і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

Запам’ятайте! Сирени і переривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільної оборони «УВАГА ВСІМ!».

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть гучномовець, радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

НОВИЙ КАЛЕНДАР ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Шановні відвідувачі!

На сайті оновлено календар профілактичних щеплень відповідно до наказу МОЗ України від 11.08.2014 № 551 "Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні" Ознайомитись з новим календарем Ви можете тут

 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

Сьогодні, 20 березня, відзначається Міжнародний день щастя.
Ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчиться радіти малому, не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки.
Будьте щасливі, зі святом!
Детальніше...

Пам’ятка для мешканців АР Крим щодо отримання медичної допомоги у Києві

Для отримання амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям, дорослим та вагітним жінкам необхідно звернутися до Центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем фактичного проживання, написати заяву для постановки на облік та медичного обслуговування. При собі бажано мати документи, що підтверджують особу, та медичні документи (у разі їхньої наявності).

Важливо! Відсутність документів не є підставою для відмови у наданні кваліфікованої медичної допомоги.

Адреси та телефони найближчих медичних закладів первинної ланки можна дізнатися у оперативного чергового Департаменту охорони здоров’я за телефоном: (044) 278-46-40 або безпосередньо за телефонами координаторів районних управлінь охорони здоров’я.
Детальніше...

Більше статей...